Wielki sukces naszego młodego Sygnalisty

b_300_200_16777215_00_images_zdjecia2019_sygnalisci_8.JPG

Szanowni Koledzy

 

Z ogromną satysfakcją pragnę podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją, iż syn naszego Kolegi Jacka Karpia, Szymon reprezentując nasze Koło podczas konkursu sygnalistów w Radzyminie zajął I miejsce w klasie C z wynikiem 296 punktów na 300 możliwych do zdobycia. Sukces ten przypieczętował jeszcze zwycięstwem w kategorii regionalnej, także w  klasie C, czym zapewnił sobie udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski Sygnalistów i będzie reprezentował tam Mazowsze, a przede wszystkim małkińskiego Szaraka. Pasmo sukcesów Szymka podczas tego konkursu to także I miejsce w kategorii zespołów. Szymek wystąpił w zespole Legato, w skład którego wchodzą: Dominika Orych, Janusz Gocaliński, Szymon Karp, Jan Segieda.

 

Przy okazji tych sukcesów chciałbym wspomnieć, iż Szymek brał w tym roku udział w XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej (Mistrzostwa Polski Sygnalistów) w Goraju-Zamek gdzie zajął 13 miejsce zdobywając 277/300 punktów. Podczas tegoż festiwalu wraz z zespołem Legato w klasie C, zajął 3 miejsce.

 

W imieniu Koła Łowieckiego Szarak składam Szymkowi najserdeczniejsze gratulacje i życzę dalszych sukcesów w tej jakże trudnej i wymagającej sztuce, a Jackowi gratuluję tak wspaniałego i zdolnego Syna, pozytywnie zarażonego myśliwską pasją i chęcią kultywowania tradycji łowieckich.

 

Szymkowi życzę wytrwałości, wielu kolejnych sukcesów i satysfakcji z reprezentowania naszego Koła podczas kolejnych konkursów, przeglądów i festiwali. Jesteśmy dumni z Twoich poczynań Szymon i wierzymy, że jeszcze nie raz będziemy mogli wspólnie cieszyć się z Twoich sukcesów. 

Darz Bór

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Simple Image Gallery Extended