X zawody Klanu Kaczyńskich

b_250_141_16777215_00_images_zaw_kaczynskich.jpgPiękna, słoneczna pogoda sprzyjała 19 sierpnia rozgrywanym już po raz 10 zawodom rodzinnych „Klanu Kaczyńskich”. Ta sympatyczna impreza, w której oprócz członków rodziny uczestniczą też zaprzyjaźnieni myśliwi wraz z rodzinami zorganizowana została na strzelnicy w Ciechanowcu.

Do udziału w zawodach stanęło 23 zawodników, podzielonych na 5 drużyn. Dodatkowo zawodnicy podzieleni byli na klasę mistrzowską i klasę powszechną. Po kilkugodzinnych zmaganiach najlepszym zawodnikiem w klasie mistrzowskiej okazał się Kolega Maciej Kaczyński, który uzyskał łącznie 476 punktów, drugi w tej klasie był Pilcicki Bogusław 467 pkt., a trzecie Jesionkowski Jakub 465pkt.

W klasie powszechnej zwyciężył Kozikowski Rafał uzyskując 463 punkty, drugi był Osipiński Rafał 454pkt., a trzeci Karp Jacek 432pkt.

Miłym akcentem i ogromną niespodzianką przygotowana przez dzieci Kolegi Łowczego okazał się tort urodzinowy dla Seniora rodu Tadeusza Kaczyńskiego, który kilka dni wcześniej obchodził swoje 70 urodziny.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy, niecodzienne puchary oraz nagrody rzeczowe tak jak wszyscy pozostali uczestnicy turnieju. Po ceremonii dekoracji zwycięzców wszyscy przenieśli się do myśliwskiej wiaty na wspólny rodzinno-towarzyski posiłek.

Raz jeszcze składam serdeczne życzenia dla dostojnego Jubilata i życzę Mu jeszcze długich lat w zdrowiu, a rodzinie Kaczyńskich kolejnych spotkań w tak miłym  i zacnym gronie.

>>> FOTO <<<