rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Jak nas widzą tak nas piszą.

b_200_277_16777215_00_images_BL071.jpgSzanowni Koledzy z ogromną przyjemnością chciałbym podzielić się z Wami informacją, iż ktoś jednak 😉 zagląda na naszą stronę i śledzi to co dzieje się w naszym Kole oraz co zamieszczane jest na stronie. Otóż nasz Kolega Jacek Karp, który opracował i na bieżąco udoskonala opracowania techniki strzelania na strzelnicy został zauważony i doceniony przez osoby z zewnątrz i jego opracowanie przedstawiono jako wzorcowe w Braci Łowieckiej w numerze nr 7 z tego roku, gdzie opisywano właściwe postawy podczas strzelania na strzelnicy.

Bardzo mnie to cieszy, bo okazuje się, że nasza żmudna praca jest zauważona i doceniona. Duże słowa uznania kieruję właśnie do Kolegi Jacka za jego wysiłek, nanoszenie poprawek, zmian i udoskonaleń, ale jak widać opłaciło się.

Serdecznie pozdrawiam Andrzej

 

 

b_300_429_16777215_00_images_a2.jpgb_300_430_16777215_00_images_c.jpg