Zwycięskie zawody "SZARAKA"

b_250_187_16777215_00_https___lh5.googleusercontent.com_-LM_cqKzIB74_U3sPB0iiRkI_AAAAAAAAB_Y_qBRd8cZ3KhM_s640_szarak--22.jpgZ ogromną satysfakcją pragnę poinformować Kolegów, iż nasza drużyna w składzie Maciej Kaczyński, Tomasz Kaczyński, Zbigniew Wyszyński zwyciężyła w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Ostrołęce. Nasi reprezentanci pokonali 13 drużyn, kwalifikując się tym samym na Krajowy Konkurs Kół Łowieckich w Strzelaniu Myśliwskim.

Zawody odbyły się 17 maja 2014 roku na strzelnicy Stepna Michałki, a wzięło w nich udział 42 zawodników z 14 Kół Łowieckich. Najlepszym zespołem była drużyna z naszego Koła, która zajęła I miejsce, zdobywając Puchar Prezesa oraz zapewniając sobie miano reprezentowania Okręgu Ostrołęckiego w zawodach krajowych. Jednak to nie koniec sukcesów naszych Kolegów.

Maciej Kaczyński zajął I miejsce w Klasie Mistrzowskiej, a Kolega Zbigniew Wyszyński zajął I miejsce w Klasie Powszechnej. 

Kolejnym osiągnięciem naszej drużyny jest udział Kolegów Maćka Kaczyńskiego, Tomka Kaczyńskiego i Zbyszka Wyszyńskiego w Mistrzostwach Polski w Strzelaniu Myśliwskim jako reprezentacji Okręgu Ostrołęckiego.

Serdecznie gratulujemy Kolegom tak wspaniałych osiągnięć i liczymy, iż kolejne etapy zawodów przyniosą nam radość z Waszych wygranych. Życzyczymy powodzenia.