PODZIAŁ NA GRUPY DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZO-HODOWLANEJ 2014-2015

Lp.

Teren działań grupy

Imię i nazwisko myśliwego

1

Gąsiorowo, Pułazie, Pętkowo, Zgleczewo Panieńskie

Kuciel Andrzej, Wujek Andrzej, Wielgus Marcin, Formanowicz Maciej

2

Zuzela, Kawęczyn, Smolewo, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo Słomy

Kaczyński Tomasz, Kowalski Robert, Piotrowski Łukasz, Sadowski Andrzej, Kaczyński Tadeusz

3

Zakrzewo Zalesie, Mianówek, Janczewo Sukmanki, Zakrzewo Kopijki

Zawistowski Józef, Maliszewski Jerzy, Tomaszewski Bogdan, Żochowski Zbigniew

4

Opatowian las, Słup, Ścianek, Godlewo Warsze, Janczewo Wielkie

Rytel Sławomir, Kaczyński Maciej, Małecki Stanisław, Rytel Marcin, Małecki Radosław, Świderski Jarosław, stażysta Kołodziejski Robert

5

Godlewo Gudosze, Brulino Lipskie, Piwki, Oprawczyki, Szulborze Kozy

Puławski Roman, Puławska Magdalena, Bańkowski Ludwik, Sobota Piotr

6

Łuby las, Michałowo Wielkie, Wróble, Drenowo Lipskie

Godlewski Stanisław, Sobiecki Artur, Siwek Wojciech, Kowalski Jacek

7

Godlewo Wielkie Chrosty, Kunin-Zamek, Kamieńczyk Borowy, Kamieńczyk Wielki

Zakrzewski Zygmunt, Jakiel Władysław, Wyszyński Zbiegniew, Karp Jacek, stażysta Godlewski Paweł

8

Konarze, Dmoszki, Boguty Milczki, Augustyny, Trynisz, Boguty Pianki

Prończuk Cezary, Samsel Sławomir, Samsel Andrzej, Papina Tomasz

9

Białe Szczepanowie, Drenowo Gołyń, Zawisty, Murawskie, Szerszenie

Nagórka Robert, Nettem Jan, Domanowski Krzysztof, Wiechno Andrzej, Szczurowski Tomasz

10

Bródki, Skupie, Złotki, Kutyłowo Perysie, Kapłań

Bogucki Zygmunt, Godlewski Krzysztof, Fidura Jan, stażysta Fidura Maciej

Nazwiska wyróżnione i podkreślone – kierownicy grup

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Bażanty 2013 r

 

Hubertus 2013 r

 

 

Zawody 2013 r

 

Roboty społeczne 2013 r

 

Sezon na kaczki 3013 r

 

2002 r. I

 

 

2001 r. II

 

Hubertus 2005 r

 

 

Walne Zgromadzenie Koła 06-09-2013 r

 

Hubertus 2002 II

 

 

 

Walne Zgromadzenie Koła 6-09-2013

 

 

Polowanie 2008-11-16

 

 

60-lecie Koła Łowieckiego - nadanie sztandaru

 

Członkowie koła

Lista członków Koła Łowieckiego „SZARAK” w Małkini

Czytaj więcej... Bańkowski Ludwik
Czytaj więcej... Bogucki Zygmunt
Czytaj więcej... Ciupa Józef
Czytaj więcej... Domanowski Krzysztof
  Fidura Jan
  Formanowicz Maciej
Czytaj więcej... Godlewski Krzysztof
Czytaj więcej... Godlewski Stanisław
  Jakiel Władysław *
Czytaj więcej... Kaczyński Maciej
Czytaj więcej... Kaczyński Tadeusz
Czytaj więcej... Kaczyński Tomasz
Czytaj więcej... Karp Jacek
Czytaj więcej... Kołodziejski Robert
Czytaj więcej... Kowalski Jacek
Czytaj więcej... Kowalski Robert
Czytaj więcej... Kuciel Andrzej *
Czytaj więcej... Maliszewski Jerzy
Czytaj więcej... Małecki Radosław
   
Czytaj więcej... Nagórka Robert
  Netter Jan
  Papina Tomasz
Czytaj więcej... Piotrowski Łukasz
Czytaj więcej... Prończuk Cezary
  Puławska Magdalena
  Puławski Roman
  Puławski Władysław
Czytaj więcej... Rytel Marcin
Czytaj więcej... Rytel Sławomir
Czytaj więcej... Sadowski Andrzej
  Samsel Andrzej
  Samsel Sławomir
Czytaj więcej... Siwek Ireneusz
Czytaj więcej... Siwek Wojciech
  Sobiecki Artur
Czytaj więcej... Sobota Piotr
  Szczurowski Tomasz
  Świderski Jarosław
Czytaj więcej... Tomaszewski Bogdan
  Wiechno Andrzej
Czytaj więcej... Wielgus Marcin
Czytaj więcej... Wujek Andrzej
Czytaj więcej... Wyszyński Zbigniew
Czytaj więcej... Zakrzewski Zygmunt
Czytaj więcej... Zawistowski Józef
Czytaj więcej... Żochowski Zbigniew

 

Stażyści Koła „SZARAK”

  Fidura Maciej
  Kralewski Paweł
   
Czytaj więcej... Powichrowski Bernard
  Wilim Zygmunt