rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Uroczystość Świetego Huberta w Andrzejewie

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia2014_1-1.jpgMiło jest nam poinformować Kolegów, iż delegacja naszego Koła wraz ze sztanadrem Koła uczestniczyła w Uroczystościach Świetego Huberta w Andrzejewie. Uroczystości zorganizowane były przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Ostrołęce, a brały w nich udział oprócz władz Zarządu Okręgu, delegacje ze sztandarami z Kół Łowieckich Okręgu Ostrołęckiego. Nasze Koło reprezentowane było przez Łowczego Tadeusza Kaczyńskiego, Skarbnika Cezarego Prończuka, Sekretarza Jerzego Maliszewskiego oraz Zbigniewa Żochowskiego, Łukasza Piotrowskiego i Andrzeja Sadowskiego.

Msza świeta, którą rozpoczeto uroczystość okraszona była muzyką w wykonaniu zespołu hejnalistów myśliwskich z Lidzbarka, a po jej zakończeniu zebrani udali się na spotkanie myśliwskie do świetlicy wiejskiej, gdzie Zarząd Okręgowy wręczył podziękowania zasłużonym działaczom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tych pięknych obchodów Świętego Huberta.

 

b_330_186_16777215_00_images_zdjecia2014_1-2.jpgb_330_186_16777215_00_images_zdjecia2014_1-3.jpg