Budujmy razem naszą stronę internetową

Szanowni Koledzy.
Chciałbym serdecznie poprosić Was o pomoc i zachęcić do rozbudowywania naszej strony internetowej. Proszę, abyście na naszego maila przesyłali stare fotografie, które posiadacie w swoich zbiorach lub dostarczyli je do mnie, a ja po zeskanowaniu zwrócę niezwłocznie właścicielowi. Chciałbym, aby te historyczne już chwile, utrwalić i pokazać wszystkim, którzy zapewne z ogromną przyjemnością przypomną sobie dawne czasy.


Kolejną rzeczą, o którą chcę wzbogacić naszą stronę, jest zakładka „Poradnik Myśliwego”, w której znajdować się będzie wiele ciekawych i pomocnych informacji. Na początek będzie to słownik gwary myśliwskiej, która niestety już zaczyna powoli być coraz mniej używana i należałoby dołożyć wszelkich starań, aby temu zapobiec. Inną ciekawą propozycją jest opracowany przez Kolegę Jacka Karpa sposób strzelania na osi myśliwskiej (kolejne w opracowaniu).
Mam nadzieje, iż systematyczne rozbudowywanie tego poradnika, dzielenie się swoją wiedzą wyjdzie z pożytkiem dla nas wszystkich, a doświadczenie starszych Kolegów okaże się w tej mierze bezcenne.


Zachęcam Kolegów do dzielenia się swoimi opiniami, co powinno znaleźć się w tej zakładce, na tej stronie i do współpracy przy redagowaniu i gromadzeniu cennych informacji o historii naszego Koła oraz porad dla myśliwych.