Co na czeka w najbliższym czasie.

Szanowni Koledzy zapewne otrzymaliście już pisma z informacjami dotyczącymi najbliższych działań w naszym Kole, jednakże, aby Wam nie umknęło pozwalam sobie zamieścić je na stronie ku pamięci.

13 maja (w sobotę) o godz. 10:00 na strzelnicy myśliwskiej w Ciechanowcu odbędzie się obowiązkowy dla myśliwych i stażystów trening strzelecki oraz zawody Koła w następujących konkurencjach: krąg, oś, przeloty, zając.

Przypomina się także, iż myśliwi, którzy posiadają broń kulową z optycznym przyrządem celowniczym mają obowiązek przystrzelenia tej broni przed rozpoczęciem polowań w nowym sezonie łowieckim.

Na zawody Koła, które odbędą się w tym dniu zapraszamy także rodziny myśliwych. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z transportu zorganizowanego przez Koło. Koszty transportu pokrywają osoby korzystające z niego.

27 maja (sobota) o godzinie 10:00 odbędzie się zbiórka w Hubertówce w celu wykonania prac gospodarczych na rzecz Koła - obecność wszystkich obowiązkowa.

Od 1 kwietnia 2017 roku nasze Koło podpisało umowę i korzysta z chłodni znajdującej się w leśniczówce w Bojanach.

Na dzień 10 czerwca (sobota) na godzinę 14:00 Zarząd zwołał Walne Zgromadzenie Członków Koła, które odbędzie się w Hubertówce.

Darz Bór