Sukces naszych Kolegów - reprezntujemy Okręg na Mistrzostwach Polski

Ogromnym sukcesem zakończyły się Zawody o Puchar Przewodniczącego Ostrołęckiej Okręgowej Rady Łowieckiej, które odbyły się 15 maja na strzelnicy w Stepnie Michałkach. Sędzią Głównym zawodów był Kolega Łowczy KŁ "Szarak" Tadeusz Kaczyński. Nasze Koło reprezentowali Koledzy: Maciej Kaczyński, Krzysztof Domanowski, Jacek Karp i to właśnie oni zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej pokonując K.Ł. "Łoś" z Ostrołęki oraz K.Ł. "Mykita" z Ostrowi Mazowieckiej. Tym samym nasza drużyna będzie reprezentowała Okręg Ostrołęcki na Mistrzostwach Polski Kół Łowieckich, które odbędą się w Chełmie w dniach 21-22 maja 2016 roku. Dodatkowo gratulacje należą się Koledze Prezesowi Maciejowi Kaczyńskiemu, który w Klasie Mistrzowskiej zajął II miejsce tuż po zawodniku z Wyszkowa (Paweł Turczyn), miejsce III zajął Artur Białobrzeski z Ostrołęki. Kolega Prezes zakwalifikował się tym samym na Mistrzostwa Polski w Klasie Mistrzowskiej. Duży sukces odniósł też nasz drugi zawodnik Krzysztof Domanowski, który w Klasie Powszechnej zajął IV miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym Kolegom i życzymy im dalszych sukcesów już na Mistrzostwach Polski. Jesteśmy dumni z Waszych wyników i cieszymy się wspólnie z Wami z Waszych sukcesów oraz trzymamy kciuki za kolejne Wasze zwycięstwa.

Darz Bór